Atrakcje po Krakowie

Dodano 2013/03/02, w W krakowie, przez orzechowykurczak

Kraków może być znany ze swojej burzliwej historii, ale jednocześnie doprowadziło do cierpienia dla wielu pokoleń ludzi, to pozostawił po sobie niezwykłe dziedzictwo, które się rysowanie coraz więcej turystów do miasta polskiego dziś. Z znaczących zabytków i wspaniałej architektury do niektórych z najbardziej gwarnych klubów nocnych w Europie Wschodniej, Kraków może być doskonałym miejscem na przerwy – co masz nadzieję, że aby dostać się z miasta.

Jeśli jesteś ciekaw, znanych zabytków Krakowa, pierwszym przystankiem powinna być Barbakan, który wciąż każe imponującą obecność nad miastem 500 lat po jego budowie. To mocno wzbogacone etapy zamek liczba zdarzeń dla zwiedzających, w tym rekonstrukcje słynnych bitew i turniejów potyczki, co niezbędne przystanek wędrówki wielu ludów „po Europie. Kraków jest domem dla innych słynnych zamków zbyt, w tym Wawelu, który handluje zagrożenie dla architektonicznego piękna. To niezwykłe miejsce jest olśniewający, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a tam są wycieczki z przewodnikiem codziennie.

Twój czas w Krakowie, nie wszyscy muszą być wydatkowane spaceru wokół zamków i innych starożytnych budowli jednak, zwłaszcza gdy jest tak wiele dzieje się na Starym Mieście co noc. Restauracje w okolicy Rynku Głównego są znane jako jedne z najlepszych w mieście, ukochany przez miejscowych i turystów, a to tylko kilka minut spacerem od tego miejsca do miasta premier klubów nocnych, z których wiele pozostaje otwarte do wczesnych godzin.

Niektóre z miejsc Krakowa najciekawszych nawet nie znajduje się w zasięgu wzroku, ale mogą być dostępne pod ziemią – czyli miasto w kopalni soli, znajduje się 64 metrów pod 135 i jego ulicach i łatwo dostępny szlaków turystycznych. Jeśli zatrzymujesz się co najmniej kilka dni w hotelu Kraków, to również warto co czas na odwiedzenie pobliskich atrakcji, w tym większej Kopalni Soli w Wieliczce – niektóre tunele które sięgają do 13 wieku – i Auschwitz -Birkenau State Museum.

Czy posiada połączenie z tym osławionego obozu śmierci, albo jesteś po prostu ciekaw, miejsce, gdzie 1,6 miliona ludzi, przed którymi stoi ich śmierć, odwiedzając to dobrze zachowane muzeum może być bardzo potężne doświadczenie – jednak bilety należy kupować z wyprzedzeniem . Z wielu oryginalnych barakach i niemieckich znaków nadal w miejscu, Auschwitz zwiedzanie nie jest dla słabeuszy, ale działa jak przejmującym przypomnieniem ciemnej historii Europy. Muzeum znajduje się 40 km od miasta, a regularne pociąg, autobus i minibus usługi są dostępne.

Isla Campbell pisze dla agencji marketingu cyfrowego. Artykuł ten został zlecony przez klienta z daną agencję. Ten artykuł nie ma na celu promocję, ale należy wziąć pod uwagę profesjonalne treści.

Otagowane:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>